Katalog webů, eshopů a hraček pro děti a maminky

Nové záznamy

Restaurace Obří sud


Web

Restaurace Obří sud patří k nejoblíbenějším výletním místům Jizerských hor. Návštěvníky přitahuje nejen jedinečný výhled na celé panorama hlavního hřebene Jizerských hor, ale především sama pozoruhodná stavba ve tvaru sudu o délce 14,15 m, výšce 11,4 m a šířce 10,5 m. Celá je vyrobena ze dřeva a má objem přes 10 000hl. V jeho útrobách je taneční sál s kapacitou 160 míst, která jsou jak v přízemí, tak i na galerii. Dalších 30 míst je v restauraci, která je spolu se salónkem majícím kapacitu ještě 20 míst umístěna v k sudu přistavěné budově. Během letních měsíců lze využít i posezení na dvou terasách. V objektu se nachází vlastní parkoviště.

Pojištění do zahraničí


Web

Hledáte-li možnost online srovnání a uzavření pojištění do zahraničí během pár minut, pak jste na správné adrese. U nás si můžete uzavřít nejen cestovní, ale i havarijní pojištění do ciziny za výhodných podmínek a levných cen.

Cestovní - pojištění 2014

Hilleho 5
60200 Brno
Česká republika
Web
Tel.: 541240153

Porovnání nabídek cestovního pojištění a pojišťoven působících na českém trhu. Sjednejte si online, rychle a velmi levně od několika korun na den. Najděte si podrobné informace o pojištění, které si můžete sjednat odkudkoli na cesty.

Prodejci spotřebitelských půjček


Web

Reklamami na spotřebitelské půjčky se to v televizi jenom hemží, některé jsou zdařilé jiné méně, avšak všechny mají jeden společný cíl, a to získat zákazníka. Zda je jejich nabídka opravdu výhodná či nikoliv posuďte sami, ale jak je to s jejich informační povinností v reklamě na spotřebitelský úvěr, která je upravována legislativou?

Sportovní magazín


Web

Nabídka veškerých sportů pro muže a také pro ženy. Vybrat si můžete z bojových sportů, vodních sportů až po zimní sporty. Pro muže je v nabídce také typický sport a to fotbal, ale také těhotné ženy zde najdou vhodné cviky pro své tělo a svalstvo. 

Spotřebitelská půjčka


Web

Spotřebitelské úvěry z legislativního hlediska upravuje Zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru a o změně některých zákonů, který byl novelizován zákonem č. 43/2013 Sb. a který definuje spotřebitelský úvěr jako odloženou platbu, půjčku, úvěr nebo jinou obdobnou finanční službu, která je poskytovaná nebo přislíbená spotřebiteli věřitelem nebo zprostředkovatelem.

Rychlé půjčky ve finanční nouzi


Web

Každý se zajisté již někdy dostal do situace, kdy nutně potřeboval nějakou částku peněz, ale bohužel ji na svém účtu neměl a do výplaty zbývalo ještě několik dlouhých dní.
Tyto situace jsou opravdu nepříjemné, a proto jsme tu my, abychom Vám pomohli ve finanční nouzi a potřebnou finanční částku Vám půjčili! Vše je jednoduché a velmi rychlé. Neváhejte a pokud potřebujete před výplatou půjčit "pár" tisíc, obraťte se na naši firmu!
Naše rychlá půjčka Vám nabízí mnoho výhod

Malé rychlé půjčky


Web

Chybí Vám peníze na nájem, máte nečekaný výdaj nebo potřebujete rychle překlenout jiný nedostatek finančních prostředků? Pokud přemýšlíte, kde vezmete peníze na nájem, jídlo, nečekané výdaje apod. Už nemusíte. Řešením jsou malé a rychlé půjčky do Fastfin.cz

Půjčka do výplaty


Web

Život někdy nevychází tak, jak jsme si plánovali, a může se stát, že těsně před výplatou nevyjdete s penězi. Pokud Vám nemohou pomoci blízcí a příbuzní je třeba a hledáte někoho, kdo vám pohodlně a bezpečně pomůže překonat tuto nepříjemnou situaci. Nebankovní krátkodobé půjčky do výplaty Vám mohou pomoci překlenout období, kdy Vás překvapili nečekané výdaje jako jsou auto opravy, účty za energie, vánoce a jiné události.

Refinancování úvěrů a půjček


Web

Refinancování úvěrů se stalo v posledních dvou letech poměrně oblíbenou bankovní službou a v prvopočátcích snad i dobrým marketingovým tahem. Nabízí ho prakticky téměř každá větší či menší banka, přičemž jeho smyslem je sloučit půjčky a úvěry včetně závazků z kreditních karet a z povoleného přečerpání do jednoho úvěru, a tím v podstatě ušetřit na poplatcích a v některých případech i na úrocích.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET
Dětský bazar online

Prodejte snadno a rychle nepotřebné hračky, dětské oblečení atd.

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

Cool Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

Geeker

Novinky ze světa Geeků, IT, gadgetů, Geek trička

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma. Filmy, Hry, XXX