Katalog webů, eshopů a hraček pro děti a maminky

Nové záznamy

Taxi Chotěboř


Web

Taxi Chotěboř. PůsobnostChotěboř, Ždírec nad Doubravou, Golčův Jeníkov, Přibyslav, Seč, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třemošnice

Šujan Most – koupelny, kuchyně, dveře, nábytek

Šujan Most – koupelny, kuchyně, dveře, nábytek

Česká 843/16
434 01 Most
Web
Tel.: +420 777 313 030
Ve studiu a prodejně Šujan ve městě Most pořídíte kompletní koupelnu, kuchyň, interiérové dveře, ale třeba i vybavení do dětského pokoje. Firma Šujan Most nabízí služby na klíč včetně montáže.

Pronájem atrakcí pro děti a pořádání dětských dnů

Náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha
Česká republika
Web
Tel.: +420 603 573 261
Naše agentura má mnohaleté zkušenosti s pronájmem atrakcí pro děti. Zajišťujeme profesionální servis při pořádání zábavních programů na klíč jako je dětský den, městské dny apod.

Pronájem dětských atrakcí

Zimní 1097
252 10 Mníšek pod Brdy
ČR
Web
Tel.: +420 608 011 022
Zabýváme se pořádáním doprovodných programů, firemních a dětských dnů, vícedenních pobytů, charitativních akcí apod. Naší specializací jsou především motoristické, sportovní a zábavné disciplíny.

Grafstudio

Dukelská 85/6
417 02 Dubí-Drahůnky
ČR
Web
Tel.: 777 75 75 74
Naše reklamní agentura nabízí spoustu služeb pro děti. Například fotoobrazy a tisk na plátno oblíbené filmové postavy nebo počítačové hry, polepy a samolepky na PC, telefony a notebooky, nástěnné hodiny s potiskem do dětského pokoje, textil s potiskem, USB disk s potiskem a další.

Free Webhosting


Web

GeekHosting Vám přináší WebHosting zdarma, který ocení především studenti a neziskové organizace. Web na WebHostingu zdarma můžete napsat v PHP 5.6 nebo v PHP 7.x a s jednou mySQL databází.

Půjčka ihned


Web

Půjčka ihned od Ammado představuje výhodu v tom, že peníze jsou posílány na účet klienta obratem po schválení. Jde o expresní půjčku až do výše 800.000 Kč. Samozřejmostí je i vráceno bonus ve formě odměny za poctivé splácení a to až 1/3 splátek. K půjčce ihned od Ammado se lze dostat jednoduše online a odeslání žádosti nezabere zájemci více než dvě minuty.

V čem je půjčka ihned výhodná

O půjčku ihned mohou požádat všichni klienti a to bez rozdílů. Při jejím posuzování se nezohledňuje platební disciplína z minulosti klienta, což přináší řadu výhod. Pro získání půjčky ihned postačuje dosažený minimální věk 18 let a platný občanský průkaz. Peníze se klientovi vyplatí formou bankovního převodu nebo hotovostní výplatou do rukou na jednom z obchodních míst společnosti Ammado.

Rychlost půjčky je pro nás důležitá

My v Ammado si uvědomujeme, že pokud klient žádá o produkt "půjčka ihned" tak finanční prostředky potřebuje obratem. Je v situaci, kdy půjčku chce čerpat okamžitě a to bez zbytečných průtahů. Náš systém schvalování jsme proto nastavili tak aby byl transparentní a rychlí. Žádost o půjčku dokážeme zpracovat během pár minut a tak odeslání resp. vyplacení peněz klientovi netrvá déle než jednu hodinu.

Pokud méně tak i mini půjčka pomůže

Ano, jde o finanční produkt s názvem Mini půjčka, který patří mezi tzv. půjčky před výplatou. Maximálně si v tomto případě může klient požádat o 20.000 Kč a peníze se skutečně vyplácejí do pár minut. Mini půjčka je velmi oblíbeným produktem a to z toho důvodu, že nepodléhá zkoumání příjmu a registrů. Jde o půjčku do výplaty na účet a celý proces trvá nejpozději do 15 minut.

Kde najdete Ammado půjčky

Dva finanční produkty, které jsme zmiňovali výše je možné získat formou online žádosti a to přímo z naší stránky Ammadopujcky.cz, na které stačí zvolit si ten správný produkt. Podání žádosti nezabere klientovi více než 2 minuty a při půjčce ihned si může klient půjčit až 800.000 Kč za téměř bankovní úrok a bez poplatků.

Psychoterapie Praha MUDr. Olga Svobodová


Web

Psychoterapie Praha MUDr. Olga Svobodová. Volné kapacity pro příjem nových klientů.

All around europe – zaměstnávání cizinců


Web
Poskytujeme komplexní podporu v oblasti přeshraničního zaměstnávání. Ovládáme vízovou a související legislativu. Pomáháme se začleněním do vládních programů jako "Režim Ukrajina". Poskytujeme kompletní nástupní podporu. Hledáme v těchto zemích: Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Moldávie.

Salon krásy

Ve Smečkách 27
70030 Praha
Praha 3
Web
Tel.: 773085156
Fax: 773 085 156‬
Salon krásy, který si základá na komunikaci s klientem a na individuálním přístupu. nabízíme řadu procedur, které ocení především ženy. Veškeré procedury praktikují proškolené a zkušené kosmetičky. Atmosféra salonu je velmi příjemná, odcházet budete vždy s nadšením.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET
10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

Cool Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

Geeker

Novinky ze světa Geeků, IT, gadgetů, Geek trička

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma. Filmy, Hry, XXX

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze